Минали турнири

в Балканска тенис лига

Минали турнири от текущия месец

Т 339-Мъже индивидуално-В2-30.12.2023-Хасково-Новогодишен
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

385

Ангел Димитров

30

победител

46

423

Любомир Костадинов

24

финалист

28

336

Леонард Митов

21

3 място

22.3333

122

Мариян Паскалев

17.85

3 място

11.1083

424

Добромир Шопов

15

четвърт финал

11.1667

149

Слави Георгиев

12

четвърт финал

13.6667

335

Делчо Йорданов

12

четвърт финал

12.1667

109

Атанас Владев

12

четвърт финал

18.1667

422

Александър Александров

2

участие

3.33333

249

Невен Нейков

2

участие

4.36667

267

Руси Полихронов

2

участие

6.66667

271

Иван Калинов

2

участие

27

Основна схема - Т 339-Мъже индивидуално-В2-30.12.2023-Хасково-Новогодишен

Любомир Костадинов
Слави Георгиев
Леонард Митов
Добромир Шопов
Ангел Димитров
Атанас Владев
Делчо Йорданов
Мариян Паскалев
Любомир Костадинов
6/2
Леонард Митов
6/4
Ангел Димитров
6/2
Мариян Паскалев
6/0
Любомир Костадинов
6/1
Ангел Димитров
6/1
Ангел Димитров
7/5

Т 338-Мъже индивидуално-Мастърс-26.12.2023-Хасково-Коледен
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

7

Димитър Колев

300

победител

230.559

4

Любомир Шкетров

204

финалист

162.722

274

Милен Георгиев

178.5

3 място

86.5975

16

Ивайло Андонов

178.5

3 място

99.9425

13

Атанас Гаджев

150

четвърт финал

163.9

3

Димитър Авджиев

150

четвърт финал

135.95

38

Георги Славов

127.5

четвърт финал

120.133

270

Иван Бозуков

120

четвърт финал

98

55

Георги Манолов

60

1 победа в гр. без класиране

60.225

412

Румен Янакиев

51

1 победа в гр. без класиране

94.707

36

Богдан Богданов

51

1 победа в гр. без класиране

45.315

97

Румен Севов

51

1 победа в гр. без класиране

70.55

22

Адриан Младенов

20

участие

60.3333

100

Деян Таушанов

17

участие

64.1615

370

Виделин Димитров

17

участие

47.4272

372

Васил Парушев

17

участие

24.701

266

Мартин Йорданов

17

участие

11.9

446

Виктор Попов

17

участие

31


Група 1
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 38 Георги Славов 6/06/3 12/150.81
2 270 Иван Бозуков 0/66/0 6/120.52
3 266 Мартин Йорданов 3/60/6 3/150.23

Група 2
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 412 Румен Янакиев 6/21/6 7/150.4672
2 100 Деян Таушанов 2/61/6 3/150.23
3 274 Милен Георгиев 6/16/1 12/140.8571

Група 3
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 3 Димитър Авджиев 6/16/1 12/140.8571
2 97 Румен Севов 1/67/5 8/190.4212
3 446 Виктор Попов 1/65/7 6/190.3163

Група 4
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 4 Любомир Шкетров 6/36/1 12/160.751
2 370 Виделин Димитров 3/62/6 5/170.2943
3 55 Георги Манолов 1/66/2 7/150.4672

Група 5
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 7 Димитър Колев 6/06/0 12/1211
2 36 Богдан Богданов 0/66/0 6/120.52
3 372 Васил Парушев 0/60/6 3

Група 6
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 13 Атанас Гаджев 7/66/0 13/190.6841
2 16 Ивайло Андонов 6/76/3 12/220.5452
3 22 Адриан Младенов 0/63/6 3/150.23

Основна схема - Т 338-Мъже индивидуално-Мастърс-26.12.2023-Хасково-Коледен

Димитър Колев
Иван Бозуков
Милен Георгиев
Атанас Гаджев
Георги Славов
Любомир Шкетров
Ивайло Андонов
Димитър Авджиев
Димитър Колев
6/2
Милен Георгиев
6/3
Любомир Шкетров
6/2
Ивайло Андонов
6/3
Димитър Колев
6/3
Любомир Шкетров
6/1
Димитър Колев
6/0

Т 337-Мъже двойки-А2-25.12.2023-Хасково-Коледен
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

208

Борислав Илиев

0

участие

41.5


Т 335-Мъже индивидуално-А3-23.12.2023-Хасково
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

229

Красимир Нейков

76.5

победител

31.0681

241

Божидар Костов

72

финалист

64

106

Петър Гаврилов

63

3 място

33.3333

371

Николай Димитров

53.55

3 място

39.9154

208

Борислав Илиев

45

четвърт финал

41.5

237

Станил Христов

38.25

четвърт финал

37.825

19

Тодор Величков

38.25

четвърт финал

25.812

395

Красен Георгиев

36

четвърт финал

45.4833

388

Росен Бонев

18

1 победа в гр. без класиране

19.6667

118

Борис Спасов

18

1 победа в гр. без класиране

25.2999

423

Любомир Костадинов

18

1 победа в гр. без класиране

28

11

Йордан Йорданов

18

1 победа в гр. без класиране

34.3333

211

Георги К. Николов

18

1 победа в гр. без класиране

35

154

Божидар Димитров

15.3

1 победа в гр. без класиране

11.0761

176

Христо Василев

15.3

1 победа в гр. без класиране

26.0333

267

Руси Полихронов

6

участие

6.66667

286

Ивайло Митев

6

участие

35

67

Димитър Симеонов

6

участие

10.3333

232

Ваньо Русков

6

участие

25.3333

449

Мартин Кръстев

5.1

участие

20.4

165

Радослав Бонев

5.1

участие

38.18


Група 1
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 165 Радослав Бонев 3/65/7 8/210.3813
2 371 Николай Димитров 6/37/5 13/210.6191
3 154 Божидар Димитров 7/55/7 12/240.52

Група 2
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 388 Росен Бонев 6/21/6 7/150.4672
2 232 Ваньо Русков 2/61/6 3/150.23
3 229 Красимир Нейков 6/16/1 12/140.8571

Група 3
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 237 Станил Христов 7/66/4 13/230.5652
2 67 Димитър Симеонов 6/70/6 6/190.3163
3 395 Красен Георгиев 4/66/0 10/160.6251

Група 4
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 208 Борислав Илиев 6/46/0 12/160.751
2 11 Йордан Йорданов 4/66/0 10/160.6252
3 267 Руси Полихронов 0/60/6 3

Група 5
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 449 Мартин Кръстев 2/66/7 8/210.3813
2 106 Петър Гаврилов 6/26/3 12/170.7061
3 423 Любомир Костадинов 7/63/6 10/220.4552

Група 6
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 241 Божидар Костов 6/26/0 12/140.8571
2 118 Борис Спасов 2/66/2 8/160.52
3 286 Ивайло Митев 0/62/6 2/140.1433

Група 7
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 19 Тодор Величков 6/05/7 11/180.6111
2 176 Христо Василев 0/66/3 6/150.43
3 211 Георги К. Николов 7/53/6 10/210.4762

Основна схема - Т 335-Мъже индивидуално-А3-23.12.2023-Хасково

Красимир Нейков
Красен Георгиев
Петър Гаврилов
Борислав Илиев
Николай Димитров
Тодор Величков
Станил Христов
Божидар Костов
Красимир Нейков
6/2
Петър Гаврилов
7/6
Николай Димитров
6/4
Божидар Костов
6/4
Красимир Нейков
6/2
Божидар Костов
6/3
Красимир Нейков
6/1

Т 336-Мъже индивидуално-А3-23.12.2023-Банкя-Академия Йорданови
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

437

Кристиян Гръблев

76.5

победител

50.55

315

Чавдар Николов

61.2

финалист

54.6

130

Георги А.Димитров

53.55

3 място

43.5195

455

Петър Смрикаров

53.55

3 място

53.55

314

Александър Николов

15.3

1 победа в гр. без класиране

49.65

434

Иван Венциславов

15.3

1 победа в гр. без класиране

44.22

454

Никола Ангелов

15.3

1 победа в гр. без класиране

15.3

443

Марин Гръблев

5.1

участие

19.475

202

Митко Хитов

5.1

участие

5.43107

Основна схема - Т 336-Мъже индивидуално-А3-23.12.2023-Банкя-Академия Йорданови

Георги А.Димитров
Георги А.Димитров
Чавдар Николов
Чавдар Николов
Петър Смрикаров
Петър Смрикаров
Кристиян Гръблев
Кристиян Гръблев
Георги А.Димитров
0/0
Чавдар Николов
0/0
Петър Смрикаров
0/0
Кристиян Гръблев
0/0
Чавдар Николов
6/1
Кристиян Гръблев
7/5
Кристиян Гръблев
6/3

Т 333-Мъже индивидуално-А2-17.12.2023-Хасково
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

97

Румен Севов

102

победител

70.55

220

Александър Сергеев

96

финалист

64.7978

242

Желязко Динев

71.4

3 място

46.8296

110

Даниел Петков

71.4

3 място

74.35

241

Божидар Костов

60

четвърт финал

64

176

Христо Василев

51

четвърт финал

26.0333

41

Димитър Кадин

48

четвърт финал

55.5

237

Станил Христов

40.8

четвърт финал

37.825

63

Йордан Караджов

24

1 победа в гр. без класиране

28.5

211

Георги К. Николов

24

1 победа в гр. без класиране

35

106

Петър Гаврилов

24

1 победа в гр. без класиране

33.3333

19

Тодор Величков

20.4

1 победа в гр. без класиране

25.812

286

Ивайло Митев

8

участие

35

11

Йордан Йорданов

8

участие

34.3333

423

Любомир Костадинов

8

участие

28

388

Росен Бонев

8

участие

19.6667

86

Антон Иванов

8

участие

25.3333

32

Иван Панев

6.8

участие

25.1456


Група 1
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 97 Румен Севов 6/16/0 12/130.9231
2 237 Станил Христов 1/66/0 7/130.5382
3 423 Любомир Костадинов 0/60/6 3

Група 2
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 110 Даниел Петков 6/26/1 12/150.81
2 388 Росен Бонев 2/63/6 5/170.2943
3 106 Петър Гаврилов 1/66/3 7/160.4382

Група 3
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 19 Тодор Величков 1/66/4 7/170.4122
2 220 Александър Сергеев 6/16/2 12/150.81
3 286 Ивайло Митев 4/62/6 6/180.3333

Група 4
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 242 Желязко Динев 7/66/3 13/220.5911
2 11 Йордан Йорданов 6/75/7 11/250.443
3 211 Георги К. Николов 3/67/5 10/210.4762

Група 5
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 241 Божидар Костов 6/36/3 12/180.6671
2 32 Иван Панев 3/63/6 6/180.3333
3 63 Йордан Караджов 3/66/3 9/180.52

Група 6
НомерСъстезатели123Точки% класиране
1 86 Антон Иванов 3/64/6 7/190.3683
2 41 Димитър Кадин 6/36/7 12/220.5452
3 176 Христо Василев 6/47/6 13/230.5651

Основна схема - Т 333-Мъже индивидуално-А2-17.12.2023-Хасково

Румен Севов
Димитър Кадин
Божидар Костов
Желязко Динев
Даниел Петков
Христо Василев
Станил Христов
Александър Сергеев
Румен Севов
6/2
Желязко Динев
6/1
Даниел Петков
6/2
Александър Сергеев
6/2
Румен Севов
6/1
Александър Сергеев
7/5
Румен Севов
6/4

Т 334-Мъже двойки-А2-17.12.2023-Банкя-Академия Йорданови
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

Т 331-Жени индивидуално-А2-16.12.2023-Хасково
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

Т 332-Смесени двойки-А2-16.12.2023-Хасково
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

Т 329-Мъже индивидуално-В1-10.12.2023-Хасково
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

237

Станил Христов

51

победител

37.825

241

Божидар Костов

48

финалист

64

86

Антон Иванов

42

3 място

25.3333

449

Мартин Кръстев

35.7

3 място

20.4

286

Ивайло Митев

30

четвърт финал

35

149

Слави Георгиев

24

четвърт финал

13.6667

423

Любомир Костадинов

24

четвърт финал

28

226

Иван Георгиев

20.4

четвърт финал

19.7

411

Боян Тодоров

4

участие

7.16667

391

Васил Въчев

4

участие

4

335

Делчо Йорданов

4

участие

12.1667

295

Никола Панев

3.4

участие

3.70583

Основна схема - Т 329-Мъже индивидуално-В1-10.12.2023-Хасково

Божидар Костов
Любомир Костадинов
Ивайло Митев
Мартин Кръстев
Антон Иванов
Иван Георгиев
Слави Георгиев
Станил Христов
Божидар Костов
6/0
Мартин Кръстев
6/3
Антон Иванов
6/2
Станил Христов
6/4
Божидар Костов
6/4
Станил Христов
6/3
Станил Христов
6/3

Т 330-Мъже индивидуално-А2-10.12.2023-Банкя-Академия Йорданови
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

309

Ивайло Воденски

102

победител

74.8106

54

Ивайло Ив.Георгиев

96

финалист

67.2

58

Тихомир Желев

71.4

3 място

82.2

435

Георги Толев

71.4

3 място

71.4

453

Борислав Пеев

40.8

четвърт финал

71.4

442

Александър Нейчев

40.8

четвърт финал

32.2667

434

Иван Венциславов

40.8

четвърт финал

44.22

297

Асен Григоров

40.8

четвърт финал

22.488

444

Красимир Гемеджиев

6.8

участие

12.4

443

Марин Гръблев

6.8

участие

19.475

296

Галин Василев

6.8

участие

4.35469

119

Калоян Мънев

6.8

участие

12.0954

Основна схема - Т 330-Мъже индивидуално-А2-10.12.2023-Банкя-Академия Йорданови

Тихомир Желев
Иван Венциславов
Александър Нейчев
Ивайло Воденски
Георги Толев
Борислав Пеев
Асен Григоров
Ивайло Ив.Георгиев
Тихомир Желев
6/4
Ивайло Воденски
6/4
Георги Толев
6/2
Ивайло Ив.Георгиев
6/0
Ивайло Воденски
6/2
Ивайло Ив.Георгиев
6/2
Ивайло Воденски
6/0

Т 327.Мъже индивидуално-В2-03.12.2023-Хасково
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг

127

Делян Арабаджиев

30

победител

30.5

423

Любомир Костадинов

24

финалист

28

385

Ангел Димитров

21

3 място

46

226

Иван Георгиев

17.85

3 място

19.7

411

Боян Тодоров

6

1 победа в гр. без класиране

7.16667

276

Томислав Колев

5.1

1 победа в гр. без класиране

13.4917

391

Васил Въчев

2

участие

4

271

Иван Калинов

2

участие

27

450

Валери Бойдев

1.7

участие

1.7

Основна схема - Т 327.Мъже индивидуално-В2-03.12.2023-Хасково

Любомир Костадинов
Любомир Костадинов
Иван Георгиев
Иван Георгиев
Делян Арабаджиев
Делян Арабаджиев
Ангел Димитров
Ангел Димитров
Любомир Костадинов
6/3
Иван Георгиев
0/0
Делян Арабаджиев
0/0
Ангел Димитров
0/0
Любомир Костадинов
6/3
Делян Арабаджиев
6/2
Делян Арабаджиев
7/6

Т 328-Мъже индивидуално-А1-03.12.2023-Казанлък
Снимка ID Участник Точки от турнира Достигнал до Рейтинг